Проекти фонду

UA EN TR

Завершені проекти

Придбання земельної ділянки під будівництво Кримськотатарського культурно-освітнього центру

У 2018 році за допомогою Рената Ахметова, Фонду було надано земельну ділянку площею 3 га в місті Київ. Враховуюче те, що в місті та околицях Київа мешкає понад 10 тис кримських татар, на цій земельній ділянці планується побудувати Кримськотатарський культурно-освітній центр.

Місто: Київ

Етап: заверешено

Дата заснування:
2018

Придбання та ремонт офісу Меджлісу кримсько-татарського народу

Після заборони меджлісу кримськотатарського народу, котрий був вимушений переїхати на материкову частину України, за допомогою агентства «Тіка» було придбано офіс для меджлісу. Зусиллями Фонду було зроблено ремонт приміщень.

Місто: Київ

Етап: заверешено

Дата заснування:
2015

Ремонт дитячого садочку "Івушка"

Завдяки підтримці нашого партнера агентства "Тіка", дитячий садок "Івушка", що знаходиться в смт. Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області, та в якому навчаються біля 60% кримськотатарських дітей, перетворено на теплий, затишний дім. Було відремонтовано всі вхідні групи в садочок, зроблено утеплення стін, замінено дах, закуплені нові гральні майданчики.

Місто: Новоолексіївка

Етап: заверешено

Дата заснування:
2020

Викуп будівлі мечеті в м. Дніпро

У 1911-1914 роках в місті Дніпро кримськими татарами, була збудована мечеть. Нажаль в 1927 році місцева власть захопила мечеть зруйнувавши мінарети. Бідівля використовувалась в якості клуба міліції, дитячого садочка, клуба та 1953 році будівля була передана спортивній школі. В 2018 році мер міста Дніпро Борис Філатов за домовленістю з керівництвом меджлісу передав будівлі мусульманської громаді м. Дніпро.

Місто: Дніпро

Етап: проектування

Дата заснування:
2018

Зворотній зв’язок